34. PTO Tulák

Tulák je moderní volnočasový oddíl pro děti, který dává smysl jejich volnému času.
fotogalerie

Hoř ohýnku 202128.11.2021

Podzimní prázdniny 20212.11.2021

Tulák slaví 40 v Brně!19.9.2021

Tulák slaví 40!23.8.2021

Poslední výlet - 202121.6.2021

První výlet - 202027.9.2020

LPT SG-203.7.2020

Honba za pokladem7.6.2020

PTOB 20208.3.2020

Zimní vaření 202016.2.2020

Lednová akce 202026.1.2020

8. Tulácké svaření 20195.1.2020

Zimní radovánky 201916.12.2019

Podzimní prázdniny 20191.11.2019

Lakros 20191.11.2019

LPT Řecko 20191.7.2019

Sraz PTO 201921.5.2019

Velikonoce 201919.4.2019

Vlečka 201915.3.2019

Lednová výprava 201910.1.2019

Radovánky 201820.12.2018

Podzimní prázdniny 201826.10.2018

Tábor Zaklínač 201821.7.2018

Karákoram 201812.6.2018

Sraz PTO 201821.5.2018

Velikonoce 201819.4.2018

Setonův závod 201818.4.2018

Bruslení 201826.1.2018

Radovánky 201720.12.2017

Podzimní prázdniny 201726.10.2017

PTOB 201712.10.2017

Voda 201712.8.2017

Na vodu 201726.7.2017

Tábor Piráti 201726.7.2017

Sraz PTO 201721.5.2017

Kola 201712.5.2017

Velikonoce 201719.4.2017

Radovánky 201620.12.2016

Za psem 20163.11.2016

Dračí smyčka 201626.9.2016

Tábor Mafie 201626.7.2016

Sraz PTO 201621.5.2016

Kola 201612.5.2016

Setonův závod 201619.4.2016

Velikonoce 201618.4.2016

Radovánky 201520.12.2015

Stěna 201512.11.2015

Orientační běh 20152.11.2015

Podzimní prázdniny 201526.10.2015

Tábor Indiáni 201526.7.2015

Kola 201512.5.2015

Setonův závod 201522.4.2015

Velikonoce 201519.4.2015

Deskovky 201526.3.2015

Vlečka 201526.3.2015

Bruslení 201512.1.2015

Radovánky 201420.12.2014

Podzimní prázdniny 201426.10.2014

12+ 201412.10.2014

Karákoram 201426.9.2014

Brněnské bloudění 201426.9.2014

Tábor Harry Potter 201426.7.2014

Poslední výlet 201427.6.2014

Lanáč 201412.6.2014

Zoo 201431.5.2014

Bongoo 201429.5.2014

Pirátské dobrodružství 201426.5.2014

Sraz PTO 201421.5.2014

Kola 201412.5.2014

Velikonoce 201419.4.2014

Setonův závod 201412.4.2014

Jarní prázdniny 201426.2.2014

Ledová Praha 201412.1.2014

Bruslení 20141.1.2014

Radovánky 201320.12.2013

Podzimní prázdniny 201327.10.2013

Orientační běh 201327.9.2013

První výlet 201312.9.2013

Nábor 20133.9.2013

Příměstský tábor 201327.7.2013

Tábor Hobit 201327.7.2013

Vybíjená 201327.6.2013

Lanáč 201312.6.2013

Kola 201312.5.2013

Sraz PTO 201327.4.2013

Setonův závod 201324.4.2013

Velikonoce 201319.4.2013

Vlečka 201327.3.2013

Jarní prázdniny 201318.2.2013

Podzimní prázdniny 201227.10.2012

12+ 20122.10.2012

Dračí smyčka 201227.9.2012

Tábor Řím 201227.7.2012

Poslední výlet 201227.6.2012

Zoo 20123.6.2012

Fazole 201227.5.2012

Sraz PTO 201220.5.2012

Kola 201212.5.2012

Setonův závod 201227.4.2012

Velikonoce 201219.4.2012

Radovánky 201120.12.2011

Akta X 201127.10.2011

Podzimní prázdniny 201127.10.2011

PTO Podložky12.10.2011

12+ 20112.10.2011

PTOB 201127.9.2011

Nábor 20113.9.2011

Tábor Mash 201127.7.2011

Výlet rodičů a dětí 201127.5.2011

Sraz PTO 201120.5.2011

Velikonoce 201119.4.2011

Setonův závod 201112.4.2011

Schůzka 201127.3.2011

Vlečka 201127.3.2011

Radovánky 201020.12.2010

Podzimní prázdniny 201027.10.2010

Nábor 20103.9.2010

Tábor Jumanji 201027.7.2010

Vybíjená 201012.6.2010

Sraz PTO 201020.5.2010

Kola 201012.5.2010

Setonův závod 201027.4.2010

Za Psem 201027.4.2010

Velikonoce 201019.4.2010

Jarní prázdniny 201027.2.2010

Radovánky 200920.12.2009

Mikuláš 20095.12.2009

Podzimní prázdniny 200927.10.2009

12+ 200927.9.2009

PTOB 200927.9.2009

Tábor 200927.7.2009

Lanáč 200912.6.2009

Lužánky 20102.6.2009

Kola 200927.5.2009

Sraz PTO 200920.5.2009

Setonův závod 200927.4.2009

Velikonoce 200919.4.2009

Vlečka 200928.3.2009

Jarní prázdniny 200927.2.2009

Radovánky 200820.12.2008

Mikuláš 20085.12.2008

Podzimní prázdniny 200827.10.2008

První výlet 200812.9.2008

Tábor Máyové 200827.7.2008

Zoo 200827.5.2008

Sraz PTO 200820.5.2008

Za Psem 200827.4.2008

Velikonoce 200819.4.2008

Jarní prázniny 200827.2.2008

Ledová Praha 200827.1.2008

Radovánky 200720.12.2007

Podzimní prázdniny 200727.10.2007

12+ 200712.9.2007

První výlet 200712.9.2007

Tábor Piráti 200727.7.2007

Lanáč 200712.6.2007

Sraz PTO 200720.5.2007

Velikonoce 200719.4.2007

Jarní prázdniny 200727.2.2007

Podzimní prázdniny 200627.10.2006

Tábor Prérie 200627.7.2006

Sraz PTO 200620.5.2006

Podzimní prázdniny 200527.10.2005

Jihlava 200527.5.2005

Kola 200527.5.2005

Setonův závod 200521.5.2005

Jarní prázdniny 200527.2.2005

Podzimní prázdniny 200427.10.2004

Dračí smyčka 200427.9.2004

Tábor Atlantis 200427.7.2004

Kola 200427.5.2004

Sraz PTO 200421.5.2004

Setonův závod 200427.4.2004

Velikonoce 200419.4.2004

Vlečka 200427.3.2004

Jarní prázdniny 200427.2.2004

Radovánky 200320.12.2003

Podzimní prázdniny 200327.10.2003

Tábor FBI 200327.7.2003

Podzimní prázdniny 200227.10.2002

Český Ráj 200227.8.2002

Tábor Ve Jménu Krále 200227.7.2002

Kola 200227.5.2002

Sraz PTO 200221.5.2002

Velikonoce 200219.4.2002

Šplouch 200227.2.2002

Ledová Praha 200227.1.2002

Podzimní prázdniny 200127.10.2001

Adršpach 20012.10.2001

Olympiáda 200127.5.2001

Vilémovice 200127.5.2001

Dračí smyčka 200127.4.2001

Velikonoce 200119.4.2001

Jarní prázdniny 200127.2.2001

Silvestr 200031.12.2000

Tábor Mušketýři 200027.7.2000

Kola 200012.5.2000

90. léta2.1.1990