34. PTO Tulák

Tulák je moderní volnočasový oddíl pro děti, který dává smysl jejich volnému času.
Pro nováčky

34. PTO Tulák je volnočasový oddíl s dlouholetou tradicí. V průběhu školního roku pořádáme pro děti pravidelné schůzky, nyní v pondělí (starší), úterý (mladší) a ve středu (nejmladší) mezi 16 a 18 hodinou. Schůzky jsou rozděleny podle věku a scházíme se ve vlastní klubovně na ulici Lesnická 44, 613 00 Brno-Černá Pole.


Děti si především hrají a věnují rozličným činnostem - poznávají přírodu a nové kamarády, odreagují se u her a pobaví, naučí se postarat sami o sebe, pomáhat si a spolupracovat. Toto všechno využijí na jednodenních i vícedenních výletech např. o podzimních, či velikonočních prázdninách. Nejsme zaměřeni jen jedním směrem jako kroužky nebo sportovní oddíly, u nás děti dělají všechno a ještě něco navíc!


Celoroční činnost pak vrcholí letním táborem v České Kanadě (Dolní Bolíkov), kde jsou děti součástí celotáborové hry (např. Harry Potter, Hvězdná brána, Mayové, Pán prstenů, Král Artuš, MASH, Řím…). Pokud tedy chcete, aby vaše dítko trávilo svůj volný čas smysluplně a občas se dostalo z města do krásné přírody, umělo se o sebe trochu postarat, cestovalo, sportovalo, hrálo a zažívalo spousty dobrodružství, zkuste náš oddíl, bude se vám líbit!


Možnosti jak přihlásit dítě do oddílu jsou:

1. kontaktovat nás emailem: [email protected]

2. zavolat vedoucímu oddílu: Šimon - +420 774 929 525

3. poslat nám pár informací a my se ozveme :)Nebo osobně přihlásit dítě přímo na některé ze schůzek, kde si může rovnou vyzkoušet, jak se mu u nás bude líbit.


Roční registrační poplatek na rok je celkem 700 Kč a přihlášku do oddílu můžete stahovat pod tímto odkazem.